Değişen ihtiyaçlar ve gelişen yurtdışı kargo hizmeti ile dünya geneli karayolu kargo taşımacılığı hizmeti tüm ihtiyaçlarınızı en hızlı ve en ekonomik koşullarda sağlayabilmektedir. Türk Ticaret Kanunu yasalarına uygun olarak gönderebileceğiniz tüm kargo gönderileriniz karayolu aracılığında tüm dünya geneline mümkün olan en kısa sürede ulaştırılarak alıcısına teslimi sağlanmaktadır. Kargo takip sistemiyle kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabileceğiniz bir güven içerisinde bir şirket veya firmaya gönderinizin teslim edileceği rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Her geçen gün genişleyen hizmet ağı ve kargo ekibimizle hızlı ve güvenli kargo ulaşım imkanı ihtiyaçlarınızın karşılanmasında önemli bir adım olacak. Talebiniz üzerin adresinizden alınacak tüm kargo gönderileriniz yurtdışı kargo imkanında gerek karayolu ile gerekse hava yolu ile en hızlı şekilde teslim edilebiliyor. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek kargo talebinizi oluşturacağınız hizmetlerimizde 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet anlayışında kargonuzun alıcısına zamanında teslim edileceğinin rahatlığını yaşamanız mümkün.

 

Hız ve Güven Çok Önemlidir

 

Aciliyet gerektirmeyen ve zamanı olan gönderileriniz için dünya geneli karayolu kargo hizmetini tercih etmeniz bütçenizi zorlamadan çok daha ekonomik fiyatlara kargonuzun iletilmesini sağlamaktadır. Özellikle ticari faaliyetlerin gider yükünü hafifleten bu uygulama ile yurt içi gönderilerle arasında fazla bir fiyat farkı olamayacak dünya geneli karayolu kargo tüm kargo ihtiyaçlarınızı en uygun fiyat avantajlarında karşılamanızı sağlayacak. Gönderinin ağırlığı ve boyutuna göre fiyatı değişecek olan tüm gönderiler hiçbir deformasyona uğramadan ve zarar görmeden alıcısına teslim garantisi ile birkaç gün içerisinde alıcısına teslim ediliyor.

 

Yanıcı, yakıcı ve TÜRKİ Ticaret Kanunu yasalarına uygun her türlü kargo gönderileriniz teslim sonrası ulaştırılması gereken ilke şartlarına uygunluk sağladığında alıcısına zamanında teslim edilmektedir. Ticaretinizde yurt dışı ithalat ve ihracatın devamı için önemli bir yere sahip kargo taşımacılık hizmeti ile yurt dışı ticari faaliyetlerinizi ekonomik fiyatlarla daha fa büyütebilirsiniz.

Mal veya ürün gönderimi için ticari faaliyetlerinizde zaman ve aciliyet sıkıntısı yaşamadığınız durumlar için dünya geneli kara yolu kargo hizmetini tercih edebilirsiniz. Tam aksine acil olan gönderi ihtiyaçlarınız için de çeşitli alternatiflerde hava yolu kargo hizmeti mevcut olup aynı gün içerisinde dünya geneline kargo teslimi sağlanabilmektedir.